Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Kasım - 04 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Adana, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.vmc2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım ve Bilim İnsanları,

Daha önce çalıştay olarak Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Derneği’nce düzenlediğimiz kardiyoloji toplantımızı, bu yıl Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Kongresi olarak ilkini 3-4 Kasım 2018 de Adana’da düzenlemenin mutluluğu içindeyiz.

Bu yıl Güney Kalp Derneği’nin de katılımı ile daha güçlü ve verimli bir toplantı planlamaktayız. Ulusal ve Uluslararası düzeyde katılımların planladığı bu kongremizde temel hedefimiz; bilgi paylaşımıdır. Hem klinik hem pratikte karşılaştığımız sorunlara, akademik anlamda bize ışık tutacak bilgilerle dolu bir kongre planlamaktayız. Bilgi paylaşımı kadar bilgi üretmenin de çok önemli ve değerli olduğunun bilincinde olarak, ulusal düzeyde de bu çabaların içinde olmayı ve her anlamda desteklemeyi bir görev olarak kabul etmiş bulunmaktayız.

Bu bağlamda tüm meslektaşlarımızı ve medikal anlamda bilimsel araştırmaya gönül vermiş tüm bilim insanlarını kongremize davet etmekten onur duyarız.

KONGRE BAŞKANI
Prof. Dr. Ertan Yetkin
Vasküler ve Moleküler Kardiyoloji Dernek Başkanı

KONGRE EŞ BAŞKANI
Prof. Dr. Mustafa Demirtaş
Güney Kalp Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin