Uluslararası Tamamlayıcı ve Geleneksel Tıp Kongresi

KONGRE TARİHİ
19 Nisan - 22 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
İstanbul Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.getatkongre.org
DAVET
19-22 Nisan tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde fuar ve kongre olarak iki farklı etkinliğin gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Kongre, geleneksel tıp uygulamaları alanında dünyada ülkemiz adına önemli katkılar yapmış birçok bilim insanımıza ve yaklaşık otuz ülkenin temsilcisine ev sahipliği yapacaktır.

Uluslararası temsili yüksek olması planlanan Kongrede, bilimsel literatürün geliştirilmesi için gerekli fiziki, teknik ve sosyal donanımlar sağlanacaktır.

Fuar etkinliği ile halka açık bir ortamda düzenlenecektir.

Kongrenin Türk şifacılık kültürü geleneğinde önemli yere sahip olan Otacılığın; Fitoterapi kapsamın da günümüz modern tıp uygulamalarına büyük değer katacağı düşünülmektedir.

Kongre Vizyonu:
Medeniyetlerin Beşiği’nde kök salan Anadolu Tıbbı kültürel mirasının ev sahipliği ile Dünya ölçeğinde geleneksel ve tamamlayıcı tıp alanında mevcut bilimsel gelişmeler adına uluslararası sürdürülebilir, ortak işbirliği alanları oluşturmak.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin