Uluslararası Özel Yetenekliler Eğitimi Kongresi-IGATE 2018

KONGRE TARİHİ
01 Kasım - 03 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Malatya, Türkiye
KONGRE YERİ
Turgut Özal Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
igate.inonu.edu.tr
DAVET
IGATE 2018′e Hoşgeldiniz.

Uluslararası Özel Yetenekliler Eğitimi Kongresi 2018 (IGATE’18), 01-03 Kasım 2018 tarihleri arasında İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilecektir. Türkiye'nin saygın ve köklü üniversitelerinden biri olan İnönü Üniversitesi, bugüne kadar ulusal ve uluslararası alanda çok sayıda kongre, konferans, sempozyum gibi bilimsel etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Özel yetenekli öğrencilerin tanılanması, ölçümü ve değerlendirilmesi, bilişsel, duyuşsal ve davranışsal özellikleri, aileleri ve yetiştirilmeleri, özel yeteneklilere yönelik öğretim programları ve eğitim politikaları gibi konulara ilgi duyan, dünyanın her yerinden akademisyen, araştırmacı ve eğitimcileri Malatya’ya davet ediyoruz.

2018 yılında birincisi düzenlenecek olan kongremizin bu özel açılış yılında sizleri de aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin