KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
22 Mart - 26 Mart 2017

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.turkrom2017.org
DAVET
Değerli meslektaşlarımız,

Uluslararası Katılımlı Türk Romatoloji Kongresi 2017, Türkiye Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği, İstanbul-Trakya Şubesi tarafından 22-26 Mart 2017 tarihleri arasında Regnum Carya Otel, Antalya’da düzenlenecektir.

Derneğimizin 70. yaşını kutladığı önemli bir yılda ulusal kongreler içinde en önde gelen kongrelerden biri olan Ulusal Kongremizi, her zaman olduğu gibi, destek, katkı ve önerilerinizle “hep birlikte” hazırlıyoruz. Bilimsel yeniliklere, pratik klinik yaklaşımlara yer verilen, konusunda uzman yerli ve yabancı konuşmacıların yer aldığı, tüm meslektaşlarımızın yararlanacağı bir kongre olacağını umuyoruz. Kongremizde çok değerli konuşmaların yanı sıra bu yıl bazı yenilikler de var. Örneğin kahvaltıda yapılacak toplantılar, tüm güne yayılacak multi-disipliner olgu tartışmaları, karşıt görüş toplantıları ve küçük salonlarda randevu alarak sınırlı sayıda katılımcının konunun uzmanıyla buluşacağı mini uzmanına danış toplantıları bunlardan sadece bazıları olarak anılabilir. Ayrıca kurslarımız da katılımcıların interaktif olarak bilgi ve görgü kazanabileceği şekilde düzenlenmektedir. En iyi bildirilere vereceğimiz çeşitli ödüller ve genç araştırmacı ödülleri de bizleri heyecanlandırmaktadır. Bu konulardaki detaylı bilgiyi kongremizin web sitesinden izleyebilirsiniz (http://turkrom2017.org/).

Sizleri bu yıl yepyeni bir otel ve kongre merkezinde ağırlayacağız. Özenle hazırlanan bilimsel programın yanı sıra tüm gün süren yoğun çalışma temposunun yorgunluğunu atmanız, uzun süredir göremediğiniz meslektaşlarınızla birlikte iyi vakit geçirmeniz için neşeli, samimi bir sosyal program düzenlemekteyiz. Sizleri 24 Mart 2017 Cuma gecesi Derneğimizin 70. Yıl doğum günü partisine, 25 Mart 2017 Cumartesi gecesi de gala eğlencemize davet ediyoruz.

Antalya’nın güzel bahar havasında, yeni bir kongre merkezinde, yenilenen kongre programında, bilgilerimizi güncellemek, sorunlarımızı paylaşmak, beraber olabilmek ve gücümüzü birleştirmek için katılımınızı ve katkılarınızı bekliyor, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof. Dr. Hatice BODUR
TRASD Başkanı

Prof. Dr. Murat BİRTANE
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin