Uludağ 2018 KBB Günleri

KONGRE TARİHİ
02 Mart - 04 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Uludağ, Bursa, Türkiye
KONGRE YERİ
Grand Yazıcı Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.uludag2018kbb.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri iki yılda bir düzenlediğimiz, artık gelenekselleşen ve halen ülkemizin yegane kış sempozyumu olma özelliğini sürdüren Uludağ KBB Günleri’nin onbirincisine davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Bu yıl, ilkini 1998 yılında düzenlediğimiz Uludağ KBB Günleri toplantılarının 20. yıldönümünü kutlayacağız. Bu vesile ile 20 yıl içinde kulak burun boğaz’da yaşanan gelişmeleri ve değişimleri vurgulayacak şekilde pek çok güncel konu üç gün boyunca paneller, konferanslar ve eğitsel kurslarda ele alınacaktır.

Biz hekimlerin, yoğun iş temposu içinde ayırabildiğimiz zamanı en iyi şekilde değerlendirme zorunluluğunu dikkate alarak, programımızı size en yararlı konuları tek bir sempozyum içinde vermek amacıyla dikkatle oluşturduk.

Bu toplantıdaki amacımız, “sürekli tıp eğitimi” kavramına uygun olarak, sizlerin ele alınan konularda en güncel görüşleri dinlemiş ve tartışmış olarak toplantı bitiminde bu konularda kendinizi daha güvenli ve daha yetkin hissetmenizi sağlamaktır.

Bunlara ek olarak, toplantıdan arta kalan zamanlarda ülkemizin en önemli kış sporları merkezinin havasını koklamak, karda güzel bir akşam yürüyüşü yapmak veya gece meslektaşlarınızla şömine başında sohbet etmek Uludağ KBB Günleri 2018’e katılım için ilave nedenler oluşturabilir.

Sizleri de 02 - 04 Mart 2018 tarihlerinde aramızda görmek dileğiyle…

Saygı ve Selamlarımızla,

Dr. Hakan COŞKUN Dr. Ömer Afşın ÖZMEN
Sempozyum Eş Başkanı Sempozyum Eş Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin