Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği 40. Ulusal Kongresi-Solunum 2018

KONGRE TARİHİ
13 Ekim - 16 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Rixos Sungate Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunum.org.tr/solunum2018
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği'nin 40. Ulusal Kongresi SOLUNUM 2018 Antalya’da, 13-16 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Alanının en büyük kongresi olma özelliğini taşıyan bir SOLUNUM Kongresi’ni daha hazırlıyor olmanın coşkusu ve heyecanı içindeyiz.

Hekimlik mesleğine başladığımızda uzun ve çetin bir yol olacağının farkındaydık. Göğüs Hastalıkları alanını seçtiğimizde ise yaşamın ana unsuru olan nefes almanın ne kadar değerli olduğunu anladık. Artık hepimiz bizden önce alanımıza emek veren meslektaşlarımıza minnet duyarak geçmişimize; hastalarımıza şifa dağıtarak bugünümüze; bilimi izleyerek ve paylaşarak geleceğimize sahip çıkıyoruz. Bir derneğin çatısı altında hep birlikte çalışmaktaki tek hedefimiz Göğüs Hastalıkları alanını daha iyi noktalara taşımaktır. 47 yıllık bir geçmişe sahip olan TÜSAD her geçen gün yeni meslektaşlarımızın aramıza katılmasıyla birlikte güçlenmektedir. SOLUNUM Kongresi ise bu gücün temsilidir. Birlikte olduğumuz zaman güçlüyüz, birlikte olduğumuz zaman başarılıyız, birlikte olduğumuz zaman mutluyuz.

Alanımızdaki en köklü dernek olmanın bilinci içerisinde her yıl kongremizi bir basamak daha üste taşımak, daha çok meslektaşımızla bilimsel ve sosyal paylaşımlarda bulunmak amacıyla hazırlıklarımıza devam ediyoruz.
40. Kongremizin teması köklü bir ağaç ve aslında bir solukta geçen 47 yıl... Köklü ağaç derneğimizin tarihçesini simgelerken “Bir Solukta...” sloganımızın tamamlanmasını ise siz değerli meslektaşlarımıza bırakıyoruz. Bir solukta geçen yılların ardından TÜSAD her zaman dinamik, her zaman yenilikçi, samimi, içten, tüm meslektaşlarımızı kucaklayan anlayışıyla yanı başınızda...

SOLUNUM 2018 Organizasyon Komitesi olarak, kongre bilimsel programını her yıl olduğu gibi üye anketlerinde iletilen istek ve öneriler ışığında, derneğimizin çalışma grupları ve koordinasyon kurullarıyla birlikte hazırlıyoruz. Programda yer alacak konuların üyelerimizin akademik beklentilerini karşılamanın yanı sıra, güncel gereksinimlerine de cevap verecek nitelikte olmasını hedefliyoruz. Tabi ki hep birlikte sohbet etmeyi, eğlenmeyi, konuşmayı ve tartışmayı istiyoruz.

SOLUNUM 2018 Kongresi’ne tüm meslektaşlarımızı, alanımızda çalışan herkesi davet ediyoruz.

Kongre Başkanı
Doç. Dr. Funda Coşkun

TÜSAD Başkanı
Prof. Dr. Arzu Mirici

Bilimsel Komite Başkanı
Doç. Dr. Nazan Şen

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin