Türkiye Milli Pediatri Derneği Eğitim Toplantısı 2020-Çocuk Hekiminin Bir Günü

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 17 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukhekimininbirgunu.com
DAVET
Sayın Meslaktaşlarımız,

2020 yılının Nisan ayında Türkiye Milli Pediatri Derneği tarafından gerçekleştirilmesi planlanan İnteraktif - Olgularla Çocuk Hekiminin Bir Günü Eğitim Toplantısı’nın üçüncüsünde hep birlikte olmayı planlamaktaydık. Ancak SARS-CoV-2 virüsünün neden olduğu COVID-19 pandemisinin küresel etkilerinden dolayı, öngöremediğimiz pek çok durum ile karşı karşıya kaldık.

COVID-19 döneminde bir arada bulunma durumumuzun risk yaratacağı düşüncesinde olmamız sebebi ile üyelerimizin ve katılımcılarımızın sağlığı için, mevcut duruma uyum sağlayarak toplantımızın 15-16-17 Ekim 2020 tarihlerinde tamamen çevrim içi olarak gerçekleşmesinin bu yıl için daha sağlıklı olacağına karar verdik.

Çocuk hekimliği alanındaki gelişmelere her zaman önem veren derneğimizin konularında uzman değerli hocalarımızın katılımları ile çocuk hekiminin bir günde göreceği her türlü konuyu interaktif olgularla paylaşabileceği oturumlar yine aynı zenginlikle programda yer alacaktır.

Çevrim içi gerçekleştirilecek olan toplantımızın, fiziki olarak birlikte olacağımız bir bilimsel paylaşımın yerini alamayacağını biliyoruz ancak pandemi döneminde anın ihtiyaçlarına yanıt olarak çevrim içi uygulamaların tüm avantajlarını kullanarak sizlerle buluşmayı hedefliyoruz. Aynı zenginlikte ancak mesafeli bir şekilde birlikte olacağımız toplantımızda buluşmak dileğiyle, en içten sevgilerimizle.

Prof. Dr. Enver HASANOĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Genel Sekreteri

Prof. Dr. Koray BODUROĞLU
Türkiye Milli Pediatri Derneği
Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin