Türk Kardiyoloji Derneği Ulusal Aritmi Toplantısı

KONGRE TARİHİ
13 Nisan - 15 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
ulusalaritmi2018.tkd.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kardiyoloji Derneği himayesinde Aritmi Çalışma Grubu’nun düzenlemiş olduğu “Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantısı”nı 13 – 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Hilton Dalaman Kongre Merkezi, Muğla’da gerçekleştireceğiz.

Gelenekselleşmiş bilimsel toplantımızda aritmi alanındaki en son bilgileri yenilenen kılavuzlar ile beraber tartışma imkanı bulacağız. Bu amaçla hazırladığımız toplantı programını özellikle sık karşılaştığımız konulardan seçmeye özen gösterdik. Temel aritmiden, atrial fibrilasyon ablasyonuna, basit pacemakerden biventriküler ICD’ye kadar tüm konularda bilgi paylaşımlarında bulunabilmek için çok değerli hocalarımız ve meslektaşlarımızdan dinleyeceğimiz oturumlar ile samimi bir eğitim ortamı oluşturmayı hedefledik.

Nisan ayında Muğla’da, “Uluslararası Katılımlı Aritmi Toplantı”sında buluşmak ve güzel bir toplantı geçirmek ümidiyle sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Mahmut ŞAHİN
Türk Kardiyoloji Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

Prof. Dr. Dursun ARAS
Türk Kardiyoloji Derneği
Aritmi Çalışma Grubu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin