Türk Androloji Derneği Güncel Androloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
11 Mayıs - 13 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bodrum, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Bodrum Türkbükü

KONGRE WEB SİTESİ
www.guncelandroloji.com
DAVET
Değerli meslektaşlarımız...

Türk Androloji Derneği bilim ve eğitim politikası doğrultusunda, 11 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bodrum’da “Güncel Androloji Sempozyumu” düzenlenecektir. Türk Androloji Derneği Yönetim Kurulu olarak; sizleri ülkemizin adeta cennet köşelerinden biri olan güzel Bodrum’da ağırlamaktan onur duyacağız.

Türk Androloji Derneği kuruluşundan günümüze ve 25 yılı aşan bir sürede; her zaman en önemli hedefi olan ‘Güncel Bilgi’nin paylaşımı amacıyla, bu sempozyumda yine ulusal ve uluslararası alanda kendini kanıtlamış bir bilimsel kadro ile çok verimli bir toplantı düzenlemeyi hedeflemektedir.

Günümüze kadar düzenlemiş toplantılara göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve destek, hiç şüphesiz ki bir öncekinden çok daha doyurucu toplantıların düzenlenmesi konusunda hepimizi teşvik etmiştir. Bodrum’da düzenlenecek toplantıya da katılım ve desteğinizin bu toplantının bilimsel kalitesini arttıracak en önemli unsur olacağı şüphesizdir.

Bodrum ülkemizin turizm yanında kültürel zenginlikler açısından da en önemli merkezlerinden birisidir. Bu bağlamda, gerek bilimsel gerekse sosyal açıdan da unutulmaz bir toplantı geçirmenizi dileriz.

Tüm meslektaşlarımızla 11 – 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bodrum’da yapılacak ‘Güncel Androloji Sempozyumu’nda görüşmek ve güzel bir hafta sonu geçirmek umuduyla...

Saygılarımızla,
TAD Yönetim Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin