Pulmoner Fibrozis Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
21 Nisan - 23 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Gazelle Resort and Spa Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.solunum.org.tr
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri TÜSAD ve CHEST işbirliği ile hazırlanan 21-23 Nisan 2018 tarihlerinde Gazelle Hotel Bolu’da düzenlenecek olan “Pulmoner Fibrozis Sempozyumu” na davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Pulmoner fibrozis göğüs hastalıkları alanında giderek daha fazla karşılaştığımız, tanı ve tedavisinde multidisipliner yaklaşımlara ihtiyaç duyduğumuz bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sempozyumun yabancı konuşmacıların da katıldığı zengin bilimsel programında, güncel bilgiler ışığında multidispliner bir bakışla pulmoner fibrozisin değerlendirilecektir.

Ayrıca ilk gün düzenlenecek olan “OLGU KONSEYİ” oturumunda tartışılmak üzere olgularınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. Gönderim detayları için aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz.

Bilimsel programın yanı sıra muhteşem doğasıyla bahar mevsiminin güzelliklerini doyasıya yaşayabileceğiniz bir ortam bulacaksınız.

21-23 Nisan 2018 tarihlerinde Bolu Gazelle de görüşmek dileği ile...

Dr. Oğuzhan Okutan
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin