Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

İstanbul Üniversitesi 8. Kadın Doğum Günleri

KONGRE TARİHİ
06 Aralık - 09 Aralık 2018


KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye

KONGRE YERİ
Radisson Blu Şişli Hotel

WEB SİTESİ
istanbulkadindogum2018.org DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye'nin en köklü ve öncü üniversitesi olan İstanbul Üniversitesi'nin iki tıp fakültesi, İstanbul Tıp Fakültesi ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, kuruluşlarından günümüze kadar ülkemiz ve yurtdışında büyük başarılar gösteren değerli bilim insaları yetiştirmiş ve tıp alanında her zaman öncü olmuş bilim yuvalarıdır. Bu bağlamda, kadın hastalıkları ve doğum konusunda da 2011 yılından bugüne gelenekselleşmeye başlamış "İstanbul Üniversitesi Kadın Doğum Günleri"ni düzenlemektedir. Bu yıl sekizincisi yapılacak olan toplantımız, 6-9 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleşecektir.

Hepinizin bildiği gibi, Üniversitemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalları, farklı bilim dalları şeklinde çalışmalarını sürdürmektedir ve konusunda değerli çalışmaları olan ve ciddi deneyimleri bulunan öğretim üyelerine sahiptir. Bu deneyimlerin paylaşıldığı bilimsel şölende sizlerle birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duyacağımızı özellikle belirtmek istiyoruz.

Toplantı formatı, her zaman olduğu gibi kongre öncesi kurslar, son gelişmelerin tartışıldığı planlı oturumlar, paneller ve siz değerli katılımcıların bilimsel çalışmalarının sunumları şeklinde olacaktır.

Her yaptığımız güzel işte büyük payı olan ebe ve hemşire arkadaşlarımız, bugüne kadar olduğu gibi bu toplantımızda da bizlerle birlikte olacaktır. Kendi konularında ve çalışma alanlarında bilimsel toplantılarını yapacaklar ve bunları bizlerle paylaşacaklardır. Kendileri ile birlikte çalışmaktan her zaman gurur duyduğumuzu bir kez daha belirtmek isteriz.

Sizleri, köklü bir bilim kuruluşu olan üniversitemiz kadın doğum klinikleri adına toplantımıza davet ediyor, bilimsel bir şölende hep birlikte olmaktan mutluluk duyacağımızı tekrar belirtmek istiyoruz.

Güzel bir İstanbul kışında buluşmak üzere sevgi ve saygılarımızla,


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin