İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği 12. Kongresi

KONGRE TARİHİ
01 Ekim - 04 Ekim 2020

KONGRE ŞEHRİ
Bolu, Türkiye
KONGRE YERİ
Abant Palace Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.istanbulkbb2020.org
DAVET
Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

İstanbul KBB-BBC Uzmanları Derneği tarafından organize edilen İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği 12. Kongresi 1-4 Ekim 2020 tarihlerinde Abant Palace Hotel’de gerçekleştirilecektir.

Ülkemizde KBB – BBC bilim dalının ulaştığı yüksek düzeyin daha da ileriye taşınmasında bilgilerin bilimsel bir platformda tartışılması yadsınamaz bir gerçektir. Bu ortamın sağlanmasında siz değerli meslektaşlarımızın katkısı son derece önemlidir. Birçok panel, yuvarlak masa ve bildiri oturumları, konferanslar ve workshop’ların yer alacağı bir bilimsel program hazırlanmaktadır. Teknolojinin üst düzeyde uygulandığı bilim dalımızla ilgili endüstri temsilcileri sizler için çok güzel sürprizler planlamaktadırlar.

Kulak Burun Boğaz hekimlerinin ve bilim dalına gönül veren tüm dostlarımızın buluştuğu bu şöleni sizlerle birlikte tekrarlamaktan büyük mutluluk duyacağız.

Bilim ve teknoloji birlikteliğinin en başarılı ve çarpıcı örneğini beraber gerçekleştirmek üzere 1-4 Ekim 2020’de Abant’ta buluşmak üzere saygılarımızı sunarız.

Prof. Dr. Nazım Korkut
İstanbul KBB – BBC Uzmanları Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin