Hedef Kanser 2018 Toplantısı

KONGRE TARİHİ
12 Nisan - 14 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Merit Crystal Cove Otel

KONGRE WEB SİTESİ
2018.hedefkanser.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Hedef Kanser 2018 toplantısı için yine Kuzey Kıbrıs’ta 12-14 Nisan 2018’de buluşacağız.

Bu yıl gerçekleştireceğimiz toplantıda, kanser hastalarının tedavisinde önemli değişiklikleri yaşadığımız son üç yılın tartışmasını yapacağız. Kanser immunoterapisi ve hedefleyici tedavilerin günlük pratiğimizi nasıl etkilediğini ve daha da nasıl değiştirebileceğini öngörmeye çalışacağız. Türk Onkologları olarak bu sürece katkılarımızın yeterliliğini, eleştirel olarak irdeleyecek ve neden aktif olarak yaratma/geliştirme süreçlerinde yer alamadığımızı samimi olarak sorgulayacağız. Hazır gelen ürünleri en doğru ve en etkin nasıl kullanabileceğimizi tartışmanın yanısıra, araştırma ve geliştirme süreçlerini ülkemize nasıl getirebileceğimizi konuşacağız. Bu yaratıcı yaklaşımın meyvelerini toplamanın yollarını hep birlikte sorgulayacak, belli aksiyonları almak için beraberlikten gelen gücümüzü kullanacağız.

Hedef Kanser toplantılarının özgürlükçü, yenilikçi ve her türlü kısıtlamadan uzak, gelenekselleşmiş ceketsiz-kravatsız ortamında ürün almaya odaklı, verimli toplantılara baştan sona aralıksız katılımınızı bekliyoruz. Bu tempo yorucu olabilir ama hepimiz genciz ve özveriliyiz, dolayısıyla danbaşaracağımızdan eminim.

Hedef Kanser 2018’de görüşmek, paylaşmak ve üretmek üzere,

Dr. Erdem Göker

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin