KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

Eurasia Biochemical Approaches and Technologies (Ebat) Congress

KONGRE TARİHİ
27 Ekim - 30 Ekim 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Side Star Elegance Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ebat2018.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları, Kamu ve Özel Sektör Uzman ve Temsilcileri,

27-30 Ekim 2018 tarihleri arasında Side Star Elegance Hotel Side/Antalya’da gerçekleştirecek olduğumuz “1st EURASIA BIOCHEMICAL APPROACHES & TECHNOLOGIES (EBAT) CONGRESS”te sizleri aramızda görmek bizleri mutlu edecektir.

Kongremizde, biyokimya ve ilişkili olduğu birçok disiplinle ilgili biyokimyasal yaklaşımları içeren; protein saflaştırma ve teknolojileri, endüstriyel enzim uygulamaları, moleküler biyokimya, biyomühendislik, biyonanoteknoloji, biyoinformatik, biyofizik, biyoanalitik, biyosorpsiyon, doğal ürünlerin biyokimyası, biyomateryaller ve biyolojik aktivite tayinleri gibi konular ele alınacaktır.

Günümüzde, dünyada, endüstriyel teknolojilerin, gıda, ilaç, ziraat, boya, tekstil, temizlik ve kozmetik başta olmak üzere birçok sanayi dalında biyokimyasal yaklaşımlar dikkate alınarak tasarlanmış sayısız zengin uygulamaları görülmektedir. Bu nedenle, yukarıda bahsi geçen biyokimya tabanlı konularda, alışılagelmiş araştırma stratejisi, yöntemleri ve endüstriyel uygulamalara ek olarak yeni yaklaşım ve uygulamalara da kongre kapsamında değinilmesi amaçlanmaktadır. Bu bağlamda, üniversitelerde ve diğer AR-GE birimlerinde filizlenen biyokimyasal yaklaşımların ve endüstrinin bu yaklaşımlardan yola çıkarak tasarlamak istediği teknolojilerin tartışıldığı bir ortamın kongremizde oluşturulması planlanmaktadır. Dolayısıyla, konuyla ilgili fikir, birikim ve ticari beklentilerin paylaşıldığı çok çeşitli sözlü ve poster bildirimlere yer verilecektir.

Kongremizi ülkemizin bir turizm kenti olan Antalya’da düzenleyerek, doyurucu bilimsel programın yanında, antik şehir Side’nin tarihi atmosferinde bir nefes alma fırsatını da sizlere sunmayı ümit etmekteyiz.

Kongremize göstereceğiniz ilgiden ötürü şimdiden teşekkürlerimizi sunarken, 27-30 Ekim 2018 tarihleri arasında sizleri Side/Antalya’da ağırlamanın bizleri mutlu edeceğini bir kez daha ifade etmek isteriz.

Saygılarımla…
Organizasyon Komitesi Adına
Prof. Dr. Ahmet ÇOLAK
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUTakvim modu ile yıl içerisinde düzenlenecek kongre verilerine toplu olarak ulaşabilirsiniz.
Takvim Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin