Eklem Cerrahisinde Güncel Yaklaşımlar Güz Sempozyumu 2018

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 23 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Girne, K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Cratos Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.eklemcerrahiguz2018.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

Sizleri TUSYAD (Türk Spor Yaralanmaları, Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneği) Ankara Şubesi ve TOTBİD (Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği) Ayak-Ayak Bileği Cerrahisi Şubesi tarafından 20-23 Eylül 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Eklem Cerrahisinde Güncel Yaklaşımlar Güz Sempozyumu”na davet etmekten mutluluk duymaktayız. Geçen yıl diz eklemi üzerine yoğunlaşan toplantımızı, bu kez hem diz hem de ayak bileği eklemini içerecek şekilde geliştirdik.

Toplantımızın akışını olgu tartışmaları ağırlıklı olarak planladık. Her oturumun başında konu ile ilgili kısa bir bilgi güncellemesinin ardından, katılımcıların da aktif olarak rol üstlendiği eğitici olgu tartışmaları ile konuyu enine boyuna tartışma fırsatımız olacak. Tartışma aralarında “Nasıl yaparım ?” videoları ile bir cerrahi tekniği adım adım seyretme ve farklı cerrahlarda püf noktalarını öğrenme imkanımız olacak.

Diz ve ayak bileği eklemlerinde artroskopik ve açık cerrahi teknikleri, her biri üst düzeyde deneyimli eğiticilerimizden göreceğiz. Eklem koruyucu cerrahilerin yanında primer artroplasti konularını da inceleme fırsatı bulacağız. Cerrahi başarımızı artıracak püf noktalarını içeren video sunumları, komplike durumları tartışacağımız interaktif olgu sunumları ile zengin bir bilimsel program bizleri bekliyor. Tartışmak veya danışmak istediğiniz olgularınız için yeterli zaman ayırma imkanımız olacak.

Diz ve ayak bileği cerrahisindeki güncel konuları, yenilikleri ve tartışmalı noktaları ayrıntılı olarak inceleyeceğimiz bu üst düzey bilimsel toplatıya konuya ilgi duyan bütün meslektaşlarımızı bekliyoruz.

Eylül 2018’de Kıbrıs’ta görüşmek üzere…

Prof. Dr. Özgür Ahmet Atay
TUSYAD Ankara Şubesi Başkanı

Doç. Dr. Kaan Irgıt
TOTBİD Ayak-Ayak Bileği
Cerrahisi Şubesi Başkanı

Prof. Dr. N. Reha Tandoğan
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin