Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri

KONGRE TARİHİ
09 Mart - 11 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
Kuşadası, Aydın, Türkiye
KONGRE YERİ
Amara Sealight Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
aydinendokringunleri2018.com
DAVET
Sayın Meslektaşlarımız,

Endokrinolojik hastalıkların medikal ve cerrahi tedavisindeki yeniliklerin konuşulup deneyimlerin paylaşılacağı, farklı disiplinlerin bir araya gelerek konusunda deneyimli ve yetkin konuşmacıların katılacağı bilimsel bir toplantı hedefliyoruz.

Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları BD ve Genel Cerrahi AD olarak bu amaç çerçevesinde 9-11 Mart 2018 tarihlerinde Kuşadası'nda 'Aydın Multidisipliner Endokrin Günleri'nin ilkini düzenliyoruz.

Endokrinoloji ve Genel Cerrahi alanındaki konuşmacıların aynı oturumda, hastalıkları farklı yönleriyle ele alacağı, bilimsel açıdan doyurucu olacağını düşündüğümüz multidisipliner toplantımız, sizlerin sözlü ve poster bildirileriyle güçlenecektir. Endokrinoloji alanındaki yenilikleri güncellemek ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşmak üzere sizleri toplantımıza davet ediyoruz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Sempozyum Başkanları
Prof. Dr. Engin GÜNEY
Doç. Dr. Aykut SOYDER

Sempozyum Sekreterleri
Doç. Dr. Mustafa ÜNÜBOL
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Gökhan ÜNSAL

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin