8. Uluslararası Onkoloji Günleri

KONGRE TARİHİ
07 Mayıs - 14 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Muş, Türkiye
KONGRE YERİ
Muş Alparslan Üniversitesi Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
onkolojigunleri.org
DAVET
8. Uluslararası “Yeşeren Bir Bitki” Onkoloji Günleri’ni bu yıl; “Kadın Kanserleri ve Akciğer Kanserleri ile Mücadele” ana temasıyla Genç Birikim Derneği, Muş Alparslan Üniversitesi, ONKO-SEV ve Muş Valiliği ev sahipliğinde T.C. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı kurumu destekleriyle 7-14 Mayıs 2018 tarihinde Muş Alparslan Üniversitesi Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.

Ulusal ve uluslararası farklı disiplinlerin katılımı ile “Kanser Hastaları Kongresi, Gençlik Sağlık Hakkı İçin Ulusal İşbirliği Buluşması, Kanserle Mücadele Ortak Platformu-Hasta Dernekleri Toplantısı ve Sağlık İçin Harekete Geç çalıştaylarında, karşılaşılan sorunlara çözümler üretilmesini hedefliyoruz.

Kadın Kanserleri ve Akciğer Kanseri ile mücadelede tanıdan tedaviye yeni gelişmelerin tüm boyutları ile ele alınacağı 8. Uluslararası “Yeşeren Bir Bitki” Onkoloji Günleri’ne, Türkiye’de kanserle mücadele alanında önemli roller üstlenen kanserle mücadele dernekleri, 81 ilden kanser hastaları, uluslararası sivil toplum kuruluşları, bilim insanları, uzmanlar, bürokratlar, milletvekilleri, gazeteciler bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere katılacaklardır. Yüksek düzeyli bir buluşma olmasını arzu ettiğimiz 8. Uluslararası “Yeşeren Bir Bitki” Onkoloji Günleri’ne verebileceğiniz desteklerle daha zengin bir organizasyon olmasını amaçlıyoruz.

Organizasyonumuza sizleri davet etmekten onur duyarız.

Saygılarımızla,
Kongre Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin