8. Solunum Zirvesi

KONGRE TARİHİ
06 Eylül - 08 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Artvin, Türkiye
KONGRE WEB SİTESİ
www.solunumzirvesi.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Sizleri, 06-08 Eylül 2018 tarihleri arasında Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği tarafından “Arhavi Özay Otel”de yapılacak 8. Solunum Zirvesi’ne davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Bu kongremizde amacımız, konularında deneyimli konukları ve mesleki anlamda yüksek potansiyelleri ve istekleri olan genç hekimlerle buluşturmaktır. Bu buluşmada amacımız, bilimsel birikimleri paylaşmak, katılımcıların eğitimine katkı sağlamak ve sosyal açıdan da birleştirici bir ortam gerçekleştirmektir.

Bu toplantıda yine yüksek rakım workshopları planlanıp, ekteki gibi ortak yayınlar planlanacaktır.

Bu toplantıda, arzu eden meslektaşlarımızla hem bilimsel hem de alışılagelmişin ötesinde sosyal bir program ile zirve coşkusu yaşatacak bir ortamda buluşmak dileğiyle,

Saygı ve sevgilerimle,

Dr. Nihat SUSAMAN
8. Solunum Zirvesi
Kongre Başkanı

Sevgili Meslektaşımız,
Solunum Zirvesi toplantılarını, Karadeniz yayla otellerinde büyük bir coşku ve mutlulukla gerçekleştirdik. Toplantılarımıza bir çok KBB, göğüs, enfeksiyon uzmanı ve aile hekimi katıldı. Geçen yıl ülke koşulları nedeniyle ara vermek zorunda kaldık.

Bu yıl 8. Solunum Zirvesi toplantımızı Sayın Dr. Nihat SUSAMAN başkanlığında 06-08 Eylül 2018 tarihleri arasında Arhavi’de gerçekleştireceğiz.

Bu yıl toplantımızın, Arhavi Kaymakamı Sn. Hasan Ongu ve Arhavi Belediye Başkanı Sn. Coşkun Hekimoğlu’nun onursal başkanlığında planlanması mutluluğumuzu artırmaktadır.

Daha önce gerçekleşen workshopların sonuçlarını içeren SCI kapsamındaki yapınlarımız ektedir. Amacımız bu yıl bunlara yenilerini eklemektir.

1. Altundag A, Salihoglu M, Cayonu M, Cingi C, Tekeli H, Hummel T.: The effect of high altitude on nasal nitric oxide levels. Eur Arch Otorhinolaryngol. 2014 Jun 28

2. Altundağ A, Salihoglu M, Cayönü M, Cingi C, Tekeli H, Hummel T.: The effect of high altitude on olfactory functions. Eur Arch Otorhinolaryngol. 2013 Nov 20.
3. San T., Polat S., Cingi C., Eskiizmir G., Oghan F., Cakir B.: Effects of High Altitude on Sleep and Respiratory System and Theirs Adaptations The Scientific World Journal, Volume 2013, Article ID 241569, http://dx.doi.org/10.1155/2013/241569

4. Cingi C, Erkan AN, Rettinger G.: Ear, nose, and throat effects of high altitude. Eur Arch Otorhinolaryngol. 2010 Mar;267(3):467-71

5. Cingi C, Selcuk A, Oghan F, Firat Y, Guvey A. The physiological impact of high altitude on nasal and lower airway parameters. Eur Arch Otorhinolaryngol. 2011 Jun;268(6):841-4. doi: 10.1007/s00405-010-1468-8.
Konuya ilgi duyan tüm hekimleri bekliyoruz.

Sevgilerimle

Prof. Dr. Cemal Cingi
Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin