KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

6. Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
08 Kasım - 11 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
JW Marriott Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.tibbirehabilitasyon2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzman Hekimleri Derneği tarafından, iki yılda bir yapılmakta olan Tıbbi Rehabilitasyon Kongresi’nin altıncısı, 8-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Ankara’da JW Marriott Hotel’de düzenlenecektir. İnsan, toplum, engellilik, iletişim, sosyal hizmet, bağımsızlık ve ekip temalarının benimsendiği kongremizde; her yıl olduğu gibi nörorehabilitasyon, ortopedik, pediatrik, kardiyopulmoner rehabilitasyon gibi ana konuların yanında, kas-iskelet sistemi ağrıları ve rehabilitasyonu, romatolojik hastalıklar ve rehabilitasyonu, osteoporoz konuları da geniş bir şekilde ele alınacaktır.

Dünya Nörorehabilitasyon Federasyonu [World Federation for NeuroRehabilitation (WFNR)]’nun Türkiye temsilcisi ve Avrupa Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği [European Society of Physical and Rehabilitation Medicine (ESPRM)]’nin Türkiye temsilcilerinden biri olan derneğimiz tarafından düzenlenecek olan kongrede, tıbbi rehabilitasyon ve kas-iskelet sistemi hastalıkları alanlarında, hem güncel hem de gelecekte planlanan yaklaşımlar bilimsel veriler ışığında her yönüyle ele alınıp tartışılacaktır. Konusunda deneyimli hocalarımızın, meslektaşlarımızın sunumlarının yanında katılımcıların da deneyim ve katkılarının yer alacağı verimli ve başarılı bir toplantı hedeflemekteyiz. Kongre içerisinde yer alacak kurslar ve çalıştaylar ile pratik becerileri ve klinik deneyimleri artırmak da amaçlarımız arasında yer almaktadır. Genç meslektaşlarımıza yönelik ödüllü sözlü ve poster bildiri sunumları da gerçekleştirilecektir.

Bilimsel iş birliği yanında, sosyal iletişimleri de güçlendirmeyi hedefleyen bu bilimsel etkinliğimizde siz değerli meslektaşlarımızla birlikte olmak, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşmak bizleri onurlandıracaktır.

Kasım 2018 tarihinde Ankara’da buluşmak dileğiyle, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Belgin Karaoğlan
Prof. Dr. Pınar Borman

TFTR Uzman Hekimleri Derneği Başkanı
Prof. Dr. Vesile Sepici

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUAylık dağılım seçeneği ile kongre verilerini grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.
Aylık Dağılım Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin