6. Meme Radyoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
26 Nisan - 29 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Taksim, İstanbul, Türkiye
KONGRE YERİ
The Marmara Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.memeradyolojisi2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

26-29 Nisan 2018 tarihleri arasında, The Marmara Otel , Taksim-İstanbul’da gerçekleşecek olan 6. Meme Radyoloji Sempozyum’ una sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım.

Bilimsel kurulumuz, yüksek düzeyli ve merak uyandıracak bir bilimsel program hazırlamaktadır. Sempozyumu’muzda meme radyolojideki son gelişmelerin ve güncel uygulamaların sunulması ve karşılaştığımız sorunlara çözümler üretilmesi hedeflenmektedir.

Meme kanseri taramasındaki tüm tartışmalı konular ve kişiselleştirilmiş taramanın ele alınacağı, oturumlar, meme biyopsisi uygulama kurslarının yapılacağı program sizi beklemektedir.
Sempozyumumuzun diğer bir önemi de meslektaşlarımızla sektör temsilcilerinin buluşmasını sağlayarak yoğun bilgi alışverişine olanak tanımasıdır.

Siz değerli meslektaşlarımızı, özenle hazırlanmış yoğun bir bilimsel program olacağı 6. Meme Radyoloji Sempozyumu’na bekliyoruz.

26-29 Nisan 2018 tarihinde İstanbul-Taksim’de buluşmak üzere saygılar sunarız.

Sempozyum Düzenleme Kurulu

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2019 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin