40. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
07 Kasım - 11 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Maxx Royal Resort Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.2018kbb.org
DAVET
Sevgili Değerli Meslektaşlarımız,

Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği tarafından düzenlenen Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 7-11 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Maxx Royal Resort Otel'de tüm meslektaşlarımızın katılımı ile yapılacaktır.

Bu kongre düzenli olarak yapılan ve başarı ile gerçekleştirilen ulusal kongrelerimizin 40.sı olacaktır. 40. Kongremizin bilimsel ve sosyal açıdan üst seviyede ve ‘’hatırı sayılır’’ olması için büyük çaba göstermekteyiz. Yurt dışından ve yurt içindeki değerli bilim adamlarının kongreye katılımı bilimsel olarak bize büyük katkı sağlayacaktır. Katılımcıların bilimsel toplantılar dışı sosyal aktivitelerinin de üst seviyede olmasını arzu etmekteyiz. Bu nedenle Ulusal Kongremizi yan yana yerleşik üç otel olan Maxx Royal Resort-Belek, Adam-Eve ve Voyage Belek’te yapacağız. Üst seviyede bilimsel tartışmaların ve sosyal aktivitelerin olacağı 40. Ulusal Kongremize hepinizi davet ediyoruz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Mehmet Koyuncu
Kongre Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin