4. Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
22 Haziran - 24 Haziran 2018

KONGRE ŞEHRİ
Ankara, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel

KONGRE WEB SİTESİ
haziran.urojinankara.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri 22-24 Haziran 2018 tarihleri arasında Swissotel Ankara'da düzenlenecek olan IV. Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’na davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Daha önce 2010, 2013 ve 2016 yıllarında üç defa düzenlemiş olduğumuz sempozyumumuzda 2018 yılında da ürojinekoloji alanında yetkin uzmanların katkılarıyla birlikte katılımcılar açısından son derece verimli olacağına inandığımız bir program hazırlamak amacı ile yoğun bir mesai harcıyoruz. Önceki yıllarda yapmış olduğumuz sempozyumlardakine benzer şekilde 2018 yılında da bilimsel programımızı ürojinekoloji alanında uluslararası saygınlığa sahip yabancı konuşmacılar ile zenginleştirmeyi hedefliyoruz.

Sempozyumun son gününde canlı cerrahi oturumunda ürojinekoloji ile ilgili güncel cerrahi operasyonları gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Böylece alanında uzmanlaşmış yerli ve yabancı konuklarımızın canlı operasyonlara interaktif katılımı sağlanacaktır.Bu sempozyumda özellikle sözel bildirilere ağırlık vererek, katılımcıların daha fazla oranda deneyimlerini paylaşabilecekleri bilimsel bir program oluşturmaya özen göstermekteyiz. Daha önce de yaptığımız gibi sunulan sözel ve poster bildirilerin bir kitapta derlenmesi de sağlanacak ve sempozyum sonunda hakem heyetimiz tarafından yapılacak değerlendirme sonucunda belirlenecek olan en iyi üç bildiri sahibine ödül verilecektir. Ayrıca tüm katılımcıların klinik pratiklerinde karşılaşmış oldukları, olgu yönetimlerine katkı sağlayacağını düşündükleri ilginç video sunumlarını da bilimsel program dahilinde daha fazla değerlendirmeyi planlamaktayız.

2018 yılında dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Ürojinekolojide Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu’nun tüm katılımcılar açısından verimli ve faydalı geçeceği inancımızı vurgulayarak sizleri de aramızda görmekten memnuniyet duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.

2018 Haziran’da Ankara’da bir araya gelmek ümidiyle, sevgiyle ve sağlıkla kalın.

Prof. Dr. Fulya DÖKMECİ
Sempozyum Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin