3. Uluslararası Kahramanmaraş Yönetim Ekonomi ve Siyaset Kongresi-KAYES

KONGRE TARİHİ
15 Ekim - 16 Ekim 2020

KONGRE YERİ
Online

KONGRE WEB SİTESİ
kayes.asead.org.tr
DAVET
KAYES Kongreleri serisi Avrasya Sosyo-Ekonomik Araştırmalar Derneği (ASEAD) tarafından düzenlenmektedir. Bu yıl 3.’sünü “2023 Hedefleri Doğrultusunda Finans ve Bankacılık” ana teması ile Covid-19 Pandemisi nedeniyle 15-16 Ekim 2020 tarihlerinde ONLINE formatta düzenleyeceğimiz kongremizde, 2023 hedefleri doğrultusunda küresel finans merkezi olma yolunda İstanbul Finans Merkezi'nin tartışıldığı ve bu kapsamda Türkiye'nin finans ve bankacılık sisteminde yapılan ve yapılması gerekenlerin konuşulduğu, bununla birlikte Bosna-Hersek finans ve bankacılık sisteminin işleyişi, uluslararası entegrasyonu ve sorunları hakkında değerlendirmelerin yapıldığı çalışmalara ve panellere öncelikle yer verilecektir.

Kongremizi Uluslararası Saraybosna Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştiriyoruz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi 2003 yılında kurulmuş olup, gerek müfredatı, modern laboratuvarları, farklı ülkelerden katılan akademik kadrosu, gerekse geliştirdiği uluslararası işbirlikleri ile Avrupa’nın ortasında yükselen bir yıldız olmuştur. Dünyanın 50’den fazla ülkesinden lisans, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde 2000’den fazla öğrencisi bulunmaktadır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2021 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin