3. Hematolojik Genetik Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
14 Şubat - 16 Şubat 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhiddin Erel Amfisi

KONGRE WEB SİTESİ
www.hematolojikgenetik.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Daha önce iki yıl ara ile iki kez düzenlediğimiz ‘Hematolojik Genetik Kurs ve Sempozyumu’nun bu yıl 14-16 Şubat 2018 tarihlerinde üçüncüsünün düzenleneceğini sizlere iletmek istiyoruz. Organizasyonun ve sizlerin katkılarıyla daha önceki sempozyumlarda karşılaştığımız yoğun ilgi ve katılımın sürmesini bekliyoruz.

Hızlı ilerleyen genetik ve hematoloji alanlarındaki yenilikler, böyle multidisipliner toplantılarda bir araya gelerek bilgi paylaşımını ve güncel yaklaşımları değerlendirmeyi zorunlu kılmaktadır. Bu toplantımızın da amacı, önceki toplantılarda olduğu gibi konu ile ilgili meslektaşlarımızı ortak bir platformda buluşturarak, bilgi alışverişinde bulunmalarını, bilgi üretmelerini ve projeler oluşturmalarını sağlamaktır.

Sempozyumun programı kapsamındaki panel ve konferanslarda hematolojik hastalıklar ve hematolojik hastalıkların genetiği konusuna emek vermiş, deneyimli uzmanlar yer almaktadır. Ayrıca bu yıl, programa, ilgili konulardaki önemli çalışmalar ve olgularla ilgili sözlü sunum oturumları eklenmiştir.

Hepimiz için, bilimsel açıdan doyurucu bir programı olan bu sempozyumda, sizlerle birlikte olmaktan, güzel İzmir’ imizde sizleri ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız.


Sempozyum Başkanları
Prof. Dr. Ferda Özkınay ve Prof. Dr. Cumhur Gündüz ve Prof. Dr. Yeşim Aydınok

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin