28. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi

KONGRE TARİHİ
30 Ekim - 04 Kasım 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sueno Belek Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.totbid2018.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

Türk Ortopedisinin en büyük toplantısı olan ulusal kongrelerimizin 28’incisi 30 Ekim-4 Kasım 2018 tarihleri arasında, Antalya Belek, Sueno Otel’de GLOBAL Turizm firmasının katkıları ile gerçekleştirilecektir. Kongre Düzenleme Kurulu olarak, tüm ortopedi ailesini bir arada görmek için hepinizi davet etmekten büyük onur duyuyoruz.

Bilindiği gibi, çift yıllarda yapılan kongrelerimiz daha çok alt dal derneklerinin kendi programlarını belirledikleri kongreler olmaktadır. Bu sene de aynı şekilde, derneklerimiz sizlere zengin konulardan oluşan bir program oluşturacaklardır. TOTBİD’e ayrılan saatlerde de günlük çalışma hayatında sık gördüğümüz-görebileceğimiz hastaların değerlendirilmesini öncelikli konular olarak ele almak istiyoruz. Bu konuları görsellikten zengin ve mümkün olduğunca çok, tartışmalı oturumlar şeklinde; ders anlatır gibi değil, tecrübelerin aktarılacağı şekilde işlemeyi planlıyoruz. Herkesin ilgisini çekebilecek ve birlikteliğimizi artıracak sosyal programlar ve paramedikal sunumlarımız da bulunacaktır. Yurtdışından gelecek değerli konuklarımızla da programımız zenginleşecektir. Dördüncüsü düzenlenecek olan Fizyoterapi – Ortopedi ve Travmatoloji Ortak Sempozyumu da kongremize renk katacaktır.

Türkiye’deki en büyük dört kongreden biri olan ulusal kongremizin hazırlıklarında emeği geçen tüm TOTBİD Yönetim Kurulu üyeleri, Kongre Düzenleme Kurulu, Bilimsel Program Komitesi, alt dal dernek yönetim kurulları ve sosyal komite üyeleri, TOTBİD çalışanları ve GLOBAL Turizm çalışanları adına, tüm katılımcıların memnuniyet duyarak hatırlayacakları bir kongre olması dileği ile tekrar hepinizi kongremize davet ediyoruz.

Prof. Dr. Y. Yener Sağlık
Kongre Başkanı

Prof. Dr. İrfan Öztürk
TOTBİD Yönetim Kurulu Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin