20. Rhinocamp KBB ve Aile Hekimliği Toplantıları

KONGRE TARİHİ
09 Mayıs - 12 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Marmaris, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Sentido Orka Lotus Beach Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.rhinocamp.org
DAVET
Sevgili Meslektaşlarımız,

20. Rhinocamp KBB ve Aile Hekimliği toplantılarının 9-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında, Sentido Orka Lotus Beach Otel - Marmaris’de gerçekleşmesi planlanmıştır.

20. Rhinocamp, “Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği” tarafından gerçekleştirilen ve hedefi “Sürekli Eğitim” olan, samimi ve üst düzeyde bilimsel bir toplantıdır. Bu yıl bilimsel programımızda yine alerji ve rinoloji yanında, bu alanların ayrılmaz parçaları olan otoloji, odyoloji, laringoloji, vertigo, beslenme, laringoloji ve ses konularına da yer vermekteyiz. Böylece primer olarak burun ile ilgilenmediği için Rhinocamp’a katılamayan meslektaşlarımızın sitemlerine kulak vererek, onlara da kucak açmak istedik. KBB ve aile hekimleri yanında göğüs hastalıkları, dahiliye, pediatri ve alerji uzmanlarını da davet ediyoruz.

Arzu eden herkesi toplantımıza bekliyoruz...

Prof. Dr. Cemal Cingi
Prof. Dr. Halis Ünlü

Rhinocamp Toplantıları Eş Başkanları
Sürekli Eğitim ve Bilimsel Araştırmalar Derneği

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin