2. Ulusal Çocuk Ortopedisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
16 Mart - 18 Mart 2018

KONGRE ŞEHRİ
İzmir, Türkiye
KONGRE YERİ
Swissotel Büyük Efes

KONGRE WEB SİTESİ
www.cocukortopedi2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

2. Ulusal Çocuk Ortopedisi Kongresi’ni 16 - 18 Mart 2018 tarihlerinde Swissotel, İzmir’de düzenleneceğini duyurmak ve sizleri kongremize davet etmekten büyük onur duymaktayız.

Arzumuz, sizlerin de katkısı ile ülkemizde çocuk ortopedisine gönül veren tüm meslektaşlarımızın katılacağı, bilimsel düzeyi yüksek bir kongre düzenlenmesidir. Yurt içinden ve yurt dışından deneyimli konuklar bilimsel birikimlerini sunarak bizlere yeni ufuklar açarken, genç meslektaşlarımız dinamik ve güncel bilimsel aktivitelerini paylaşacakları bir ortam bulabilecekler.

Çocuk Ortopedisi Derneği tarafından düzenlenen ikinci kongrenin sizlerin ilgisi ve katılımları ile zenginleşeceğine ve geleneksel bir şölene dönüşeceğine inanıyoruz.

Kongremizin güçlü bilimsel içeriğini İzmir’in tarihi ve doğal güzellikleri içinde sevgi ve dostlukla paylaşmak dileği ile…

ÇOD Yönetim Kurulu ve Kongre Düzenleme Kurulu adına,

Prof. Dr. Gazi Zorer
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Emre Çullu
Dernek Başkanı

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin