KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Sponsorluk koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

16. Veteriner Cerrahi Kongresi

KONGRE TARİHİ
20 Eylül - 23 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
K.K.T.C.
KONGRE YERİ
Kaya Artemis Resort

KONGRE WEB SİTESİ
www.veterinercerrahi2018.com
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

İki yılda bir gerçekleşen Veteriner Cerrahi Kongresini 2018 yılında Yakın Doğu Üniversitesi önderliğinde düzenleyecek olmanın gurur ve heyecanı içindeyiz. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde, 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ın Bafra bölgesinde Kaya Artemis Otelde gerçekleştireceğimiz ‘XVI. ULUSAL VETERİNER CERRAHİ KONGRESİ & II nd INTERNATIONAL VETERINARY SURGERY CONGRESS OF TURKEY’ e sizleri davet etmekten mutluluk duymaktayız.

Küçük hayvan, büyük hayvan, at ve egzotik hayvan cerrahisi ağırlıklı kongremiz, saygın akademisyen ve meslektaşlarımızın katılımı ile gerçekleştirilecektir. Kongremizde ağırlıklı bilimsel programın yanı sıra ‘cennete açılan yer’ olarak bilinen Kıbrıs’ın doğal, tarihi ve kültürel yapısını da sizlerle paylaşmayı arzuluyor, bu güzel atmosferi paylaşma sevincini hep birlikte yaşamak için, 20-23 Eylül 2018 tarihleri arasında Kıbrıs’ın Bafra Bölgesinde Kaya Artemis Otelde buluşmayı umut ediyoruz. Başarılı bir kongre gerçekleştirmek amacıyla vereceğiniz destek ve göstereceğiniz ilgi ile yapacağınız katkıya teşekkür ediyor, kongre düzenleme kurulu olarak mesleki saygılarımızı sunuyoruz.

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı

Prof. Dr. F. Eser Özgencil

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz.

Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
GÜNÜN İPUCUAylık dağılım seçeneği ile kongre verilerini grafiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.
Aylık Dağılım Sayfasını Görüntüle
Bizi Facebook'ta Takip Edin