Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız.

14. Türk Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Kongresi

KONGRE TARİHİ
02 Ekim - 06 Ekim 2018


KONGRE YERİ
Belek, Antalya, Türkiye

WEB SİTESİ
www.tusyad2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarım,

Sizleri en önemli bilimsel etkinliğimiz olan Türkiye Spor Yaralanmaları Artroskopi ve Diz Cerrahisi Derneğinin(TUSYAD) XIV. Kongresi’ne davet etmekten büyük mutluluk duymaktayım. Kongremiz 2-6 Ekim 2018 tarihleri arasında Gloria Hotels ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

1991 yılında İstanbul’daki ilk kongremizle başlayan geleneğimiz, günümüze kadar iki yılda bir düzenlenerek devam etmiştir. Her kongre bir öncekinden daha güncel ve eğitici olmuştur. Günümüzde spor yaralanmalarının tedavisi ve artroskopik cerrahinin teknolojiye paralel olarak hızla geliştiğini göz önüne alarak, 2018 Kongresinde de güncel olan tüm konular ele alınacak, diz ve ayak bileği dışındaki omuz ve kalça gibi hızla ilerlemiş olan eklem artroskopik yaklaşımları da ilgi alanımızda bulunacaktır. Kongre boyunca kurslar ve kadavrada canlı ameliyatlar düzenlenlemeyi planladık. Konusunda deneyimli eğiticilerden en üst düzeyde yararlanmayı hedefliyoruz.

Bilimsel olarak tatmin edici üst düzeyde bir kongre amaçlamakla birlikte Antalya’nın en güzel mevsiminde siz değerli katılımcılara ve ailelerinize unutamayacağınız bir sosyal program da planlıyoruz. Antalya’nın zengin tarihi ve muhteşem doğası bu güzel mevsimde sizleri bekliyor.

Derneğimiz her geçen gün güçlenerek büyüyor, kongre düzenleme kurulu olarak bu büyük aileyi Ekim 2018’de Antalya’da bir arada görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Prof. Dr. A.Merter Özenci
TUSYAD Başkanı
Kongre Başkanı


bir minduce projesidir
copyright 2017 ©
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin