KONGRE SEKTÖRÜNÜN EN FAZLA ZİYARET EDİLEN WEB SİTESİ "KONGREUZMANI.COM"
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için: me@minduce.comHızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14

13. Ulusal Yara Kongresi

KONGRE TARİHİ
13 Aralık - 16 Aralık 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Gloria Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.yarakongresi2018.org
DAVET
Değerli Yara Dostları,

Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği tarafından düzenlenen 2018 yılı Ulusal Yara Kongresi 13-16 Aralık 2018 tarihleri arasında Antalya, Gloria Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

Bilimsel içerik ve katılım sayısı olarak her yıl çıtanın giderek yükseldiği kongrelerimizin devamı olacak kongremizi bu sene disiplinler arası bir çerçeveye öncelik vererek "Her Yönüyle Yara" sloganı ile yapılandırıyoruz.

Kronik yara perspektifinden, aşırı dermal skarlaşmaya, yaranın psikolojik, ekonomik ve sosyal sonuçlarından yara bakımındaki teknolojik yeniliklere kadar bütüncül bir bakış açısıyla nitelikli bir uluslararası toplantı sizi bekliyor olacak.

Yara ve yara bakımı konusu, klinik ve temel bilim alanında, kesintisiz olarak birçok gelişmenin yaşandığı ve bu gelişmelerin hızla yeniliklere ve değişimlere dönüştüğü nadir alanlardan birisidir. Heyecan ve mutlulukla duyurduğumuz toplantımızda yara iyileşmesi ve tedavisine ait gelişmeleri ve yenilikleri takip etme fırsatı bulacaksınız.

Sabır, bilgi ve ekip çalışması gerektiren yara tedavisinin tüm paydaşlarını “13. Ulusal Yara Kongresi”ne davet etmekten Yara Bakımı ve Doku Onarımı Derneği ve şahsım adına mutluluk duyarım.

Prof. Dr. Ahmet Demir
Kongre Başkanı


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
BİZDEN HABERLERKongre sektörünün öncülerinden SymCon Mice yeni sponsorumuz oldu.
Bizi Facebook'ta Takip Edin