11. Ulusal Epilepsi Kongresi

KONGRE TARİHİ
03 Mayıs - 06 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Sarıgerme, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Sarıgerme Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.epilepsi2018.org
DAVET
Değerli meslektaşlarım,

11.Ulusal Epilepsi Kongresi’ne hazırlanmaya başladık. Yer olarak Sarıgerme - Muğla’yı, tarih olarak 3-6 Mayıs’ı seçtik.

Ulusal kongreler eğitimin sürekliliğinde, yaygınlaşmasında ve standardizasyonunda çok önemli bir göreve ve değere sahiptir. Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve farklı koşullarda çalışan pek çok hekimi, genç ve kıdemli doktorları bir araya getiren bir platformda buluşacağız. Kongreye katılımın yüksek olmasını önceki yönetim kurullarında olduğu gibi biz de çok önemsiyoruz. Bu amaçla genç doktorlarımıza burs vereceğiz. Açıklamaları dernek sitemizden takip edebilirsiniz (www.turkepilepsi.org).

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği 2 Mayıs 1973’te Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde kurulmuştur. Bu sene 45. yılını kutlayacağız. 3 Mayıs’ta doğum gününü kutlayan derneğimiz iki projeye ödül verecek. Araştırma projelerinizi şimdiden hazırlamaya başlayın. Müracaat etmeyi unutmayın.

Başarılı, verimli bir kongrede buluşmak dileğiyle.

Saygılarımızla,

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği
Prof. Dr. Naz Yeni

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin