11. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
24 Mayıs - 27 Mayıs 2018

KONGRE ŞEHRİ
Dalaman, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Sarıgerme Kongre Merkezi

KONGRE WEB SİTESİ
www.mnos2018.org
DAVET
Değerli Meslektaşlarımız,

Nöroonkoloji Derneği (NOD) tarafından düzenlenen 11. Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu (MNOS) 24-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dalaman, Hilton Sarıgerme Kongre Merkezinde gerçekleşecektir.

Nöroonkoloji ile ilgilenmekte olan tüm meslektaşlarımızı bu sempozyumda aramızda görmek arzusundayız. Beyin Cerrahisi, Radyasyon Onkolojisi, Tıbbi Onkoloji, Radyoloji ve Patoloji derneklerinin bir araya gelerek oluşturduğu multidisipliner derneğimizin her yıl düzenlediği bu sempozyum giderek artan katılım ile büyümektedir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Sempozyuma katılacak konuşmacılarımızın sunumları ile Nöroonkoloji’de güncel konuların birçok yönü tartışılacaktır.

Sizleri bu toplantıda aramızda görmekten son derece mutlu olacağımızı bir kez daha vurgulayarak, toplantıya katılacak tüm meslektaşlarımıza destekleri için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sempozyum Başkanları
Prof.Dr. Ufuk ABACIOĞLU, Prof.Dr. Gökhan DEMİR

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin