10. Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Kongresi

KONGRE TARİHİ
27 Eylül - 30 Eylül 2018

KONGRE ŞEHRİ
Sarıgerme, Muğla, Türkiye
KONGRE YERİ
Hilton Dalaman Sarıgerme Otel

KONGRE WEB SİTESİ
www.ultrason2018.org
KONGRE VİDEOSU
              
              DAVET              
Sevgili Meslektaşlarımız,

10. Ulusal Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Kongremizi 27-30 Eylül 2018 tarihlerinde Hilton Dalaman Sarıgerme Otelinde gerçekleştireceğiz.

Ultrasonografinin biz kadın doğum hekimlerinin günlük pratiğindeki yeri her geçen gün giderek artmakta ve daha çok önem kazanmaktadır. Son 20 yılda ultrasonografideki gelişmeler son derece hızlı ve dinamik olmuştur. Bu anlamda yenilikleri takip etmek, günceli yakalamak hepimiz için son derece önemlidir.

Kongremiz, ulusal ve uluslararası bilim insanlarının sizlerle buluşacağı, yeniliklerin yanı sıra tecrübelerini de paylaşacağı bir şölene dönüşecektir. Meslekte genç meslektaşlarımız yaptıkları çalışmalar ile kongre programında yer alabilecekler, akademik araştırmalarını sözlü veya yazılı olarak sunabileceklerdir.

Obstetrik ve Jinekolojik Ultrasonografi Derneği ile Perinatal Tıp Vakfının işbirliği ve eşgüdümü ile düzenlenen 10.kongremiz için hepinizi Dalaman’a davet ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Kongre düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Ebru Tarım

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin