1. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu

KONGRE TARİHİ
28 Nisan - 30 Nisan 2018

KONGRE ŞEHRİ
Antalya, Türkiye
KONGRE YERİ
Sealife Family Resort Hotel

KONGRE WEB SİTESİ
www.sadabsempozyum.org
DAVET
Değerli Bilim İnsanları,

Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Dergisi’nin ev sahipliğinde 28-30 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da I. Uluslararası Sosyal Araştırmalar ve Davranış Bilimleri Sempozyumu düzenlenecektir. Sizleri de aramızda görmek bizim için büyük bir mutluluk ve onur vesilesi olacaktır.

Sempozyumumuza sözlü ve poster bildirinin yanı sıra video bildiri ile başvuru yapabilirsiniz. Sempozyuma kabul edilen bildirilerin tam metinleri Sosyal Araştırmalar & Davranış Bilimleri Dergisi (SADAB) ve Uluslararası Yönetim ve Sosyal Araştırmalar Dergisi (UYSAD) dergilerinde Sempozyum Özel Sayısı olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

Sempozyumda sunulan bildiriler yazarların tercihlerine göre ISBN içeren Sempozyum Bildiri Kitabında elektronik ortamda ücretsiz olarak yayınlanacaktır.

KONGREUZMANI.COM veritabanında kayıtlı etkinliklere ait tarih, yer ve diğer içerik detayları ilgili yıl içerisinde yetkili kurum tarafından değiştirilebilir. Lütfen etkinliğe ait resmi web sitesinden güncel bilgileri teyid ediniz. HATA BİLDİR: Bu etkinlik detaylarında hata varsa bize iletebilirsiniz.

Yorumlar


Takvime Ekle Google Outlook iCal
bir minduce projesidir
copyright 2010-2020 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
Kongre Ekle Eklenecek kongrenin bilgilerini giriniz.
Bizi Facebook'ta Takip Edin