Arama motorlarından yapılan sektörel bazlı arama sonuçlarında "KONGREUZMANI.COM" birinci sırada!
Reklam verme koşulları ve teklif talebi için tıklayınız. Hızlı erişim için: 0 (216) 410 44 14
Kongre Uzmanı güncel verilerine göre 2018 yılında aynı gün içerisinde en fazla kongre 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir.

1. Uluslararası Hemşirelik ve İnovasyon Kongresi

KONGRE TARİHİ
14 Aralık - 15 Aralık 2018


KONGRE ŞEHRİ
İstanbul, Türkiye

KONGRE YERİ
Hampton By Hilton

WEB SİTESİ
www.hemsirelikveinovasyonkongresi.org DAVET
İstanbul Bilim ve Akademisyenler Derneğinin organize edip düzenlediği kongremizin ilk buluşmasında yeni teknolojilerin kullanımı başta olmak üzere, ar-ge, turizm, patent, finans, hijyen, yeni nesil ürünler, kaynak yönetimi, insan kaynakları yönetimi, belge ve arşiv yönetimi, performans yönetimi, ürün geliştirme, tasarım, iş güvenliği ve çalışan sağlığı, risk yönetimi, yazılım programları, hasta ilişkileri, sağlık kurumları yönetimi, inovatif ürün yönetimi, uluslararası sağlık yönetimi ve uygulamaları başta olmak üzere hemşirelik ve sağlık alanından çalışmalara kongremizde yer verilecektir. Her geçen gün teknolojiye yönelik duyulan ihtiyaçlar gittikçe artan bir trend göstermektedir. Ortaya çıkan ihtiyaçlar ve buna paralel gelişen bireysel talepler her geçen gün artmaktadır. Ulusal ve uluslararası çalışan başta kurumlar olmak üzere bireysel yaklaşımlar her geçen gün talep yönünden değişkenlik içermekte, duyulan ihtiyaçlara göre ortaya çıkan bu taleplere en hızlı ve güvenilir şeklide cevap verebilmek önem arz etmektedir. Bu ihtiyaçlar listesinde inovasyon ağırlıklı ürünlerin olduğu ağırlıklı olduğu açıkça görülmektedir. Sağlık kurumlarında ve sağlık alanında ortaya çıkan bu taleplerin başında ürün, hizmet, üretim yönetimi, teknolojik hız, laboratuvar hizmetleri, kayıt ve e sistem hizmetleri, internet ve teknoloji kullanımına ilişkin daha birçok farklı alandan ürün çeşidini saymak mümkündür. Son yıllarda ortaya çıkan sağlık turizmi ve buna yönelik olarak sunulan sağlık hizmetleri de sürekli kendini geliştirmek ve yenilemek zorundadır. Bu nedenle inovasyon odaklı çalışmalar, hizmetler, ürünler ve stratejiler üzerine yapılan başta bilimsel çalışmalar olmak üzere kurumsal ve bireysel alandaki çalışmalar önemli olmaktadır. Kongremizde hem ulusal hem de uluslararası inovasyon alanında özellikle hemşirelik ve sağlık alanına yönelik çalışmalara yer verilecektir. Başta hemşirelik alanı olmak üzere sağlık ve sağlık alanı ile ortak çalışan diğer bilim dallarının invosyon alanında günümüz ve gelecekte planlanan çalışmalarına ilişkin her türlü çalışmanın sunulmasına kongremizde olanak sağlanacaktır.

Şimdiden tüm katılımcılarımıza, takipçi ve destekleyenlere teşekkür ediyor, kongremizin başta ülkemiz olmak üzere tüm dünya bilim insanları için faydalı ve verimli geçmesini temenni ediyoruz.

Prof. Dr. Ümran SEVİL
Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nevin HOTUN ŞAHİN, Prof. Dr. Sevgi ÖZKAN
Kongre Eş Başkanları


Yorumlar


bir minduce projesidir
copyright 2010-2018 ©   |   kullanım koşulları & gizlilik
E-Bülten Aboneliği Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun.
En Son Eklenen Kongreleri
Facebook'ta Takip Edin